Jelikož jsme si jisti kvalitou našich prodávaných výrobků, zákonem stanovenou lhůtu 14 dní jsme prodloužili na 30 dní na odstoupení od smlouvy od data převzetí zboží.

V případě odstoupení od smlouvy nese přímé náklady na vrácení produktu spotřebitel.

Upozorňujeme Vás, že v případě odstoupení od kupní smlouvy odpovídáte za snížení hodnoty zboží od převzetí až po vrácení.

1. Jak můžete vrátit balíček?

· Kurýrní společností, kterou pošleme na Vaši adresu (cena 250 Kč) DOPORUČUJEME!

· Individuální (pošta, jiná kurýrní služba atd.) Balíky na dobírku neakceptujeme!

2. Vyplňte Formulář pro odstoupení od smlouvy

Pokud si spotřebitel přeje uplatnit své právo na odstoupení od smlouvy, musí být zasláno jasné prohlášení o úmyslu odstoupit od smlouvy pro společnost Bontour Hungary Kft. na e-mail: info@vashome.cz

3. Zabalte produkt!

Vrácený balík musí obsahovat:

• Zboží, které si přejete vrátit

• Pro usnadnění identifikace doporučujeme vložit i vyplněný formulář pro odstoupení od smlouvy

Jak správně zabalím produkt?

Prosíme Vás, aby bylo vráceno zboží v novém, nepoužitém stavu, v původním obalu.

Prosíme Vás, aby krabice nebyla popsána nebo poškozena na originálním obalu, byla přelepena průhlednou páskou a součástí balení byly všechny originální etikety na výrobku.

4. Zpracování odstoupení od smlouvy

Po vrácení balíku a kontrole stavu produktu zpracujeme Váš požadavek. Zpracování vrácení zboží trvá běžně minimálně 7 pracovních dnů od přijetí zboží. V závislosti na Vaší bance může trvat více dní, než se vrácené platby připíší na Váš bankovní účet. O zpracování Vašeho požadavku Vás budeme informovat e-mailem.

________________________________________________________________

 

FORMULÁŘ K ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Internetového obchodu www.vashome.cz

(vyplňte a zašlete tento formulář pouze v případě, že si přejete odstoupit od smlouvy)
– Komu: Bontour Hungary Kft., Régivámköz 4, 1174 Budapest, Maďarsko /Prodávající zajišťuje svoz zboží za cenu 199 Kč/– Tímto oznamuji/oznamujeme*, že odstupuji/odstupujeme* od smlouvy na toto zboží/od smlouvy o poskytnutí této služby* :– Datum objednání/datum přijetí*:– Jméno a příjmení spotřebitele/spotřebitelů*:– Adresa spotřebitele/spotřebitelů*:V případě, že si přejete zaslat peníze na bankovní účet uveďte jeho číslo:– Podpis spotřebitele/spotřebitelů* (pouze pokud je tento formulář podáván v listinné podobě).......................................– Datum:* Nehodící se škrtněte.