Záruka se vztahuje na:

 

  • Na vady materiálu , kolečka, zipy, rukojeť a jiné vady vyplývající z výroby (např. kolečko se neotáčí, vysouvací rukojeť se nedá vytáhnout).

Záruka se nevztahuje na:

 

  • V případě škod způsobených třetími osobami (leteckými společnostmi a jinými přepravci) v důsledku neodborné manipulace. Proto Vás žádáme, abyste si svůj kufr a cestovní tašku zkontrolovali v místě příletu. Pokud zjistíte chybu, okamžitě nahlaste svůj nárok na kompenzaci společnosti, se kterou cestujete.

 

  • V případě plátěných kufrů není platná záruka na roztržení  materiálu. Ve většině případů se tyto chyby stávají během cestování na letišti, kdy se plátěný kufr pohybuje po dopravním pásu ao něco se zachytí. Letecké společnosti mají pojištění pro takové případy. Uplatnění tohoto pojištění během zájezdu je na zákazníkovi.

 

  • Na vady vzniklé běžným opotřebováním a nesprávným používáním (např.: tahání kufru na nevhodném povrchu nebo schodech, tahání čtyřkolového kufru na dvou kolečkách, zvedání kufru po vysouvací rukojeti...). V důsledku extrémního působení síly na rohy může dojít k prasknutí těla kufru.

 

 

   

 

Poskytujeme vám záruku na produkty, které prodáváme. Pokud se na závadu vztahuje záruka - a to je vždy doloženo odborným posudkem - záruka zaručuje, že kufr bude v co nejkratší době odborně opraven v servisu nebo vyměněn!