Praktické šperkovnice, stojany na šperky

Praktické šperkovnice, stojany na šperky
Správným skladováním šperků si můžeme ušetřit mnohé nepříjemnosti

Přestože je lákavé šperky po příchodu domů shodit ze sebe v obýváku, je nezbytné je správně uskladnit. Jen se zamyslete nad tím, o kolik jednodušší bude ráno se připravit, pokud přesně víte, kde šperky naleznete.

Proč je důležité šperky správně skladovat?

Uskladnění vašich šperků je klíčem k zachování jejich tvaru a krásy. Šperky se vlivem tepla a světla zcela mění a je možné, že se stanou naprosto nenositelné. Dalším důležitým důvodem, proč byste si měli vytvořit vhodný úložný prostor pro své šperky, je prostě to, že je vždy naleznete a nemusíte trávit hodiny hledáním toho správného kousku.

Jedním z nejlepších úložných prostorů je šperkovnice

Organizované skladování šperků nejrychleji vyřešíme praktickou šperkovnicí. Tyto krabičky mají úplně jiný design než tradiční odkládací krabička, protože se v nich dá ukrýt nespočet malých přihrádek a zásuvek, kde lze chytře oddělit prsteny, náhrdelníky, náramky a soupravy šperků. Náhrdelníky můžeme zavěsit, čímž si ušetříme, že je budeme muset celé hodiny rozmotávat. Uzamykatelné šperkovnice se snažte skladovat na chladném místě a nikdy je nedávejte do blízkosti ohřívače.

 

SONGMICS Šperkovnica 3-zásuvková so zamatovou podšívkou, biela

Dalším praktickým úložištěm šperků je stojan na šperky

Stojany na šperky nelze zamykat, ale při organizaci hrají velmi důležitou roli. Mnozí z nás se už jistě dostali do situace, kdy se nám zamotali různé náhrdelníky a náramky a hodiny jsme se snažili odstranit zmatek. Na tyto stojany můžete uložit šperky přehledně oddělené a zavěšené.

 

SONGMICS Stojan na šperky, kovový a drevený stromček na šperky 20,5 x 36 x 18 cm

Milovníkům hodinek doporučujeme pořídit si boxy na hodinky co nejdříve

Mnozí z nás milujeme hodinky, a tak se o jejich skladování musíme správně starat. Většina krabic na hodinky má obvykle skleněná víka, takže hodinky, které chcete nosit, naleznete okamžitě. Praktické krabičky chrání skleněné panely hodinek před poškrábáním, jelikož se nedostanou do kontaktu s jinými šperky. Nezanedbatelnou výhodou navíc je, že na hodiny umístěné uvnitř se nepráší, takže je není třeba tak často čistit. Boxy na hodinky s přihrádkami lze nyní zakoupit ve více barvách, takže mohou být i pěknou dekorací do vaší ložnice.

 

box na hodinky 

Skříňky na šperky doporučujeme těm, kteří chtějí skladovat spoustu šperků najednou

Jelikož tyto skříňky na šperky nejsou příliš malé, vyplatí se koupit verzi, kterou lze namontovat na stěnu nebo na dveře. Většina skříněk má také zrcadlo, takže ranní či večerní přípravu vybavíte na jednom místě. Každý by měl zvážit nákup úložných skříněk, které dodají jemný a elegantní vzhled. Dnes je k dispozici mnoho inovativních designů, protože designéři šperkovnic neustále drží krok s módou.

Ti, kteří dělají hodně pro ochranu svého životního prostředí, si nyní mohou vybrat také ze šperkovnic vyrobených z ekologických materiálů. Za bezpečné používání je zodpovědný zámek, ke kterému se obvykle poskytují dva klíče. Skříňka na šperky může být perfektním vánočním dárkem, protože mnohé dámy by daly cokoli za to, aby měly takový praktický úložný prostor.

 

skrinka na šperky

 

PODOBNÉ ČLÁNKY